RAP MÜZİĞİN YENİ ADRESİNE

Rap müziğin yeni adresine hoşgeldiniz
 
KapıAnasayfaGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Mc'lerin MySpace Adresleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
RAPuBLiC
Site Admini

Site Admini
avatar

Erkek
Mesaj Sayısı : 288
Yaş : 24
Tuttuğun Takım :
<font color=red>Gelecekteki Hayalim</font :
Kayıt tarihi : 18/05/08

MesajKonu: Mc'lerin MySpace Adresleri   Paz Mayıs 25, 2008 2:01 pm

Da Poet : http://www.myspace.com/dpdapoet

Patron ( Flex ) : www.myspace.com/patronflexin

Saian : www.myspace.com/sakultasaian

Sir MC : www.myspace.com/sirmc

Sahtiyan : www.myspace.com/sahtiyan34

Rapozof : www.myspace.com/rapozof

Sansar : www.myspace.com/sansar34

Emre : www.myspace.com/emre2

Cash Flow : www.myspace.com/cashflowcagdas

ULAŞ : www.myspace.com/ulasindahouse

Şehinşah : www.myspace.com/sehinsah

KaracaAli : www.myspace.com/karacaaliindie

Efsun : www.myspace.com/efsun

Gına : www.myspace.com/ginatr

Fieber : www.myspace.com/fieber34

Evren : www.myspace.com/evren1

Killa Hakan : www.myspace.com/killahakan

Ayben : www.myspace.com/aybenrap34

Ceza : www.myspace.com/ceza34

Roka : www.myspace.com/rokabeat

Rap Angels : www.myspace.com/rapangels

Game Dog : www.myspace.com/berterin

Despo : www.myspace.com/despomerdiwen

Shaman : www.myspace.com/shamanakabeatmachine

Alaturka Mavzer : www.myspace.com/alaturkamavzer

Tombull : www.myspace.com/tombullakabahtiyar

Dj Mahmut : www.myspace.com/anadolurog

Türk Rap Timi ( Adana Underground ) : www.myspace.com/raptimi

Turgay K. : www.myspace.com/turgayk

Giyotin : www.myspace.com/giyotin

Darp : www.myspace.com/darp34

Mihenk Taşı : www.myspace.com/mihenktasi

Azat : www.myspace.com/azatmusic

Tetik : www.myspace.com/tetik

Mode XL : www.myspace.com/modexl

DJ Easy : www.myspace.com/dj_easy

PIA : www.myspace.com/bpia

SIR : www.myspace.com/ladiestyle

Azra(Azrabesk) : www.myspace.com/114749028

Kurşun : www.myspace.com/kursun

AlperTunga : www.myspace.com/52122592

Yasin ( Mode XL ) : www.myspace.com/veyasin

Vurgun : www.myspace.com/basejamm

Buura : www.myspace.com/buura34

Fuat Ergin : www.myspace.com/fuatergin

Özgür B. : www.myspace.com/karahilal

Kolera : www.myspace.com/kolerap

Sagopa Kajmer : www.myspace.com/sagopakajmer

Raffine : www.myspace.com/raffine34

Makale : www.myspace.com/makalecrew

Laedri : www.myspace.com/laedrifan

medusa: www.myspace.com/medusarap16

şantaj: www.myspace.com/shantaj

pit10: http://www.myspace.com/olymposrecords

yunus emre: http://www.myspace.com/yunusemre06

kerim [mic rap]: http://www.myspace.com/kerimerduran
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://raplerbu.foruma.biz
 
Mc'lerin MySpace Adresleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» McChi3F Deneme

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
RAP MÜZİĞİN YENİ ADRESİNE :: Underground Paylaşımlar :: Rap Albümler-
Buraya geçin: